Tánccal leptek meg minket végzőseink

2026. március 27-én hagyományos Keringőestünkön búcsúztak iskolánktól nyolcadikos tanulóink.

Az estet Kurucz Emese által vezetett német nemzetiségi tánccal nyitotta a 4. nb és 4. nc osztály, ezután Radics Attila és Jónás Georgina Jázmin versenytáncosok gyönyörű produkciója következett. Vigh-Sülye Klára irányításával ismételten összeállt a tanári kórus is, ők egy Hungária egyveleget énekeltek.

A fő műsorszám a keringő volt, melyre a  végzős diákok hónapokon keresztül készültek.

Táncuk meghatottsággal és büszkeséggel töltötte el a hozzátartozóikat és pedagógusokat egyaránt.

A keringő koreográfiáját az idei évben is Horváth Zsófia álmodta meg és tanította be az osztályoknak, felejthetetlen élményt nyújtva az esten résztvevők számára.

Előző hír
Következő hír