Vetélkedő a madarak és fák napja alkalmából
Idén nagyon sok lelkes csapat vett részt az alsó tagozat környezetismereti vetélkedőjén. Az érdeklődő csapattagok megismerkedhettek egy udvari séta alkalmával iskolánk fáival, majd szorgalmas felkészülés után játékos vetélkedőn mutatták meg, milyen sokat tudnak a fákról s a kerti madarainkról.
Szebbnél szebb plakátokat készítettek a jeles nap alkalmából, melyeket az aulában lévő kiállításon csodálhatunk meg.
Minden csapatnak gratulálunk kitartó munkájához!
„A természetet csak akkor tudod szeretni, védeni, ha megfigyelted, megismerted azt.”
A csapatvetélkedő eredménye
3. évfolyam:
I. Erdő menők
II. Zöldikék
III. Természetvédők és Csicsergő lombok
4. évfolyam:
I. Fekete rigók
II. Gyurgyalagok
III. Fagyöngyök

