Szülői elismerés – köszönjük!

A Fazekas iskola pedagógusai nevében köszönöm Gulyás Krisztina szülő szívet melengető sorait, amellyel megköszönte a pedagógusok lelkiismeretes, fáradtságot nem ismerő munkáját.

A csapatnak gratulálunk, nagyon büszkék vagyunk rájuk, hogy iskolánkat, városunkat képviselték az országos megmérettetésen!

„Szeretnénk szívből megköszönni azt a rengeteg munkát, támogatást és kitartást, amellyel végig segítettétek és vezettétek a fiúkat a Diákolimpia országos döntőjéig. Hatalmas eredmény, hogy Pest megyéből egyedüli csapatként jutottak tovább, majd a legjobb 20 között a nyolcaddöntőbe is bekerültek.

Két nap alatt 7 mérkőzést játszani szakadó esőben és erős szélben óriási fizikai és mentális megterhelés volt a gyerekek számára. Az, hogy végig küzdöttek, helyt álltak és végül az országos 8. helyen végeztek, az a Ti munkátok, elhivatottságotok és példamutató felkészítésüket is dicséri.

Külön köszönjük, hogy ezen a hétvégén gyakorlatilag a nap 24 órájában ott voltatok mellettük — támogattátok, biztattátok, segítettétek és összetartottátok a csapatot minden pillanatban. Ez a figyelem, törődés és jelenlét felbecsülhetetlen a gyerekek számára.

Köszönjük a türelmet, az energiát, a hitet és azt a szívvel-lélekkel végzett munkát, amely nélkül ez az eredmény nem születhetett volna meg. A fiúk nemcsak eredményt értek el, hanem életre szóló élményeket és emlékeket is kaptak.

Szívből gratulálunk ehhez a fantasztikus sikerhez!

Én most ezt nemcsak a magam nevében írom, hanem a többi szülő nevében is.
Mint édesanya-tanár.
……
További szép hetet.
Gulyás Krisztina”

 

Papné Szalai Csilla igazgatónő

Előző hír
Következő hír