Sikerek az emelt szintű angol nyelvi oktatásban

Iskolánkban már sok éve emelt szinten folyik az angol nyelv oktatása. Tanítványaink minden évben számos versenyen vesznek részt szép eredményeket elérve. A tavalyi tanévben a legtöbb verseny elmaradt, mégis tanulóink kemény, kitartó munkája meghozta a gyümölcsét: nyolc 8. osztályos diákunk megszerezte a B2 szintű (középfokú) komplex („C” típusú) nyelvvizsgát. Tanáraik Háló Zita Éva, Nyíriné Fürstner Viktória és Póczik Eszter voltak.

Az idei tanév már az első félévben több sikertörténettel is szolgál: Berecz Liza 8.b osztályos tanulónk már októberben megszerezte a középfokú „C” típusú angol nyelvvizsgát.

Ugyanebből az osztályból Homoki Boglárka a neves Boronkay Angol Nyelvi Versenyen az előkelő második helyezést érte el. Bogi áprilisban egy ünnepélyes díjkiosztó keretében veheti át elismerését Vácon a Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium dísztermében.

Mindkét diákunk felkészítő tanára Nyíriné Fürstner Viktória. Gratulálunk a gyerekeknek és tanáraiknak!

Keep learning because knowledge is the key to power!

Előző hír
Következő hír