Német nemzetiségi szépolvasási verseny

Iskolánkban november 23-án tartottuk a német nemzetiségi szépolvasási versenyt. Diákjaink három kategóriában versenyeztek. Mindenki nagyon ügyesen felkészült, a szabadon választott és a kötelező szövegeket is szépen olvasták fel. A zsűri fontos szempontok alapján pontozott, úgymint a hangsúlyozás, hangerő, helyes kiejtés és az értő olvasás. Helyezettek:

3-4. évfolyam

1. hely: M. Kovács Bánk 4.na
2. hely: Bártfay Réka 4.nb
3. hely: Bácsfalvi Emese 4.na

5-6. évfolyam

1. hely: Brenner Kata 6.nb
2. hely: Gortvai Laura 6.na
3. hely: Kiss Emma 5.nb

7-8. évfolyam

1. hely: Hartl Szonja 7.nb
2. hely: Radics Réka 7.na
3. hely: Nagy Antónia 7.na

(3-4. évfolyam) (5-6. évfolyam) (7-8. évfolyam)

Gratulálunk a versenyzőknek és a helyezetteknek!

Előző hír
Következő hír