2023/2024-es tanév

2023/2024-es tanév

Felső tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín / forduló
Versenyző neve Évfolyam / osztály
Eredmény Felkészítő tanár
Angol TELC B2 (középfok) komplex nyelvvizsga 2023. október 11.   Röthi Kristóf 8. nb   Nyíri VIktória
Bolyai matematika csapatverseny 2023. október 13. Fazekas / megyei Kókai Dorka, Gloviczki Panni, Vendrei Zoé, Kriston Márton 8. c 3. hely Krevenka Antal
Bolyai matematika csapatverseny 2023. október 13. Fazekas / megyei Czeczeli Júlia, Harcsa Lilien, Szolnoki Panna, Gurcsó Linett 7. nb 8. hely Bársony Anita
Angol középfokú komplex nyelvvizsga 2023. október 17.   Katona Ferenc 8. nb   Nyíri Viktória
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Varga Nikolett 6. b 1. hely (vers) Kosztolányi Julianna
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Gombos Lilla 6. na 2. hely (vers) Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Rákóczi Zille Adél 6. nb 3. hely (vers) Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Turbucz Eliza Beatrix 7. na 1. hely (vers) Rüthné Szőlősi Andrea
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Fullár Zoltán Sándor 8. b 1 hely (vers) Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Benkó Boglárka 8. nb 2. hely (vers) Kosztolányi Julianna
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Vendrei Zoé 8. c 2. hely (vers) Szabó Viktória
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Dulházi Gréta 7. na 3. hely (vers) Róthné Szőlősi Andrea
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Gombár Dorina Lilla 7. na 3. hely (vers) Róthné Szőlősi Andrea
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Miklósa Emma 7. na 1. hely (próza) Róthné Szőlősi Andrea
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Püsök-Hajzer Tamás 7. nb 2. hely (próza) Szabó Viktória
Vers- és prózamondó verseny 2023. október 17. Fazekas / iskolai Daru Lina 7. na 3. hely (próza) Róthné Szőlősi Andrea
Gérecz Attila Vers- és Prózamondó, Versillusztrációs Verseny 2023. október 26. Kőrösi / városi Gombos Lilla 6. na 1. hely (vers) Lőrincz Mónika
Gérecz Attila Vers- és Prózamondó, Versillusztrációs Verseny 2023. október 26. Kőrösi / városi Turbucz Eliza Beatrix 7. na 1. hely (vers) Róthné Szőlősi Andrea
Gérecz Attila Vers- és Prózamondó, Versillusztrációs Verseny 2023. október 26. Kőrösi / városi Miklósa Emma 7. na 2. hely (próza) Róthné Szőlősi Andrea
Gérecz Attila Vers- és Prózamondó, Versillusztrációs Verseny 2023. október 26. Kőrösi / városi Daru Lina 7. na 3. hely (próza) Róthné Szőlősi Andrea
Gérecz Attila Vers- és Prózamondó, Versillusztrációs Verseny 2023. október 26. Kőrösi / városi Farkas Mónika (versillusztráció) 5. a 1. hely  
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Gloviczki Panni, Kókai Dorka, Kriston Márton, Vendrei Zoé 8. a, 8. c 6. helyezett (díjazott) Szabó Viktória
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Horváth Hanga, Mészáros Máté, Rátkay Vanda, Sebestyén Virág 8. a 9. hely Szabó Viktória
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Gulyás Csenge, Lauda Bíborka, Street Dalma, Vámos Virág 6. b 17. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Czeczeli Júlia, Harcsa Lilien, Kiss Emma 7. nb 20. hely Szabó Viktória
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Csathó Botond, Pálvölgyi Ádám, Stadler Enikő, Tilimon Lili 7. a 27. hely Szabó Viktória
Bolyai matematika csapatverseny 2023. november 17. Váci Piarista  / országos írásbeli Kókai Dorka, Gloviczki Panni, Vendrei Zoé, Kriston Márton 8. c 6. hely  Krevenka Antal
Fóti Ősz Vers- és Prózamondó Verseny 2023. novermber 18. Fóti Németh Kálmán  Rákóczi Zille Adél 6. nb 4. hely Lőrincz Mónika
Fóti Ősz Vers- és Prózamondó Verseny 2023. november 18. Fóti Németh Kálmán  Turbucz Eliza Beatrix 7. na 4. hely Róthné Szőlősi Andrea
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Kovács Kata 5.na 3. hely Krevenka Antal
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Bális Oswald Andy 6. a 2. hely Horváth Tibor
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Karch Veronika 6. a 3. hely Horváth Tibor
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Solymosi Mátyás 7. na 1. hely Horváth Tibor
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Harcsa Lilien 7. nb 5. hely Horváth Tibor
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Kriston Márton 8. c 3. hely Krevenka Antal
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Turcsányi Márton 8. na 5. hely Krevenka Antal
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Brenner Kata  8. nb 1. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Czeczeli Júlia  7. nb 2. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Kis Emma 7. nb 3. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Bártfai Réka  6. nb 1. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai M. Kovács Bánk 6. na 2. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Tóth Kristóf  5. nb 3 . hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Vadász Melinda 6. nb 1. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Pádár Aletta  6. nb 2. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Glettner Rafael 5. na 3. hely  
Angol – B2 (középfok) komplex nyelvvizsga 2023. december Gortvai Laura  8. na Nyíri Viktória
Angol – B2 (középfok) komplex nyelvvizsga 2023. december Juhász Tímea  8. nb Nyíri Viktória
Bolyai Természettudományi csapatverseny 2024. január 12. Fazekas / megyei Caplier Oscar, Makra Bence, Szűcs Áron, Jávor Erik 5. b 6. hely Nagyné Gemeri Linda
„Szép Magyar Beszéd” 2024. január 30. Fazekas / iskolai Kiss Emma 7. nb 1. hely Szabó Viktória
„Szép Magyar Beszéd” 2024. január 30. Fazekas / iskolai Turbucz Eliza 7. na 2. hely Róthné Szőlősi Andrea
„Szép Magyar Beszéd” 2024. január 30. Fazekas / iskolai Barát Adél 6. b 1. hely Kosztolányi Julianna
„Szép Magyar Beszéd” 2024. január 30. Fazekas / iskolai Kovál Bence 6. na 2. hely Lőrincz Mónika
„Szép Magyar Beszéd” 2024. január 30. Fazekas / iskolai Buvár Lili 6. na 3. hely Lőrincz Mónika
„Szép Magyar Beszéd” 2024. január 30. Fazekas / iskolai Rákóczi Zille 6. nb 3. hely Lőrincz Mónika
Angol – B2 TELC (középfokú) nyelvvizsga 2024. február 16. Fazekas Cservenák Tiara 8. nb   Nyíri Viktória
„Szép Magyar Beszéd” 2024. február 23. Vác / területi Kiss Emma 7. nb 1. hely Szabó Viktória
„Szép Magyar Beszéd” 2024. február 23. Vác / területi Turbucz Eliza Beatrix 7. na 2. hely Róthné Szőlősi Andrea
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Vadász Melinda 6. nb 1. hely Kovács Bernadette
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Pál Zsuzsanna 5. nb 2. hely  Kovács Bernadette
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Szőke Zalán 6. nb 2. hely  Kovács Bernadette
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Kiss Emma 7. nb 1. hely Kollárné Kovács Mariann
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Daru Lina 7. na 1. hely Kaszásné Kovács Gabriella
Német vers- és prózamondó verseny 2024. március 6. Fazekas / kistérségi Vadász Melinda 6. nb 1. hely Kovács Bernadette
Német vers- és prózamondó verseny 2024. március 6. Fazekas / kistérségi Daru Lina 7. na 1. hely Kaszásné Kovács Gabriella
Német vers- és prózamondó verseny 2024. március 6. Fazekas / kistérségi Kiss Emma 7. nb 2. hely Kollárné Kovács Mariann
Angol – B2 TELC (középfokú) nyelvvizsga 2024. március 14. Dunakeszi Csüllög Zalán 8. nb   Nyíri Viktória
Angol – B2 TELC (középfokú) nyelvvizsga 2024. március 14. Dunakeszi Eőry Milán 8. nb   Nyíri Viktória
Angol országismereti verseny 2024. március 19. Dunakeszi Szent István Szűcs Áron László 5. b, Lőcsei Bálint 5. na, Waldrich Gergely 5. na, Koczka Máté 5. b   3. hely Nyíri Viktória
„Szép Magyar Beszéd” 2024. március 24. Kisújszállás Kiss Emma 7. nb Kazinczy-jelvény/bronz fokozat Szabó Viktória
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Vörös Vince 5. nb 2. fordulóba jutott Kosztolányi Julianna
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24.  Dunakeszi Zolnai Zétény 5. b 2. fordulóba jutott Kosztolányi Julianna
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Fábián Janka 5. na 2. fordulóba jutott Lőrincz Mónika
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Szabó Mira 5. a 2. fordulóba jutott Vasánczki Gabriella
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Csider Laura 5. a 2. fordulóba jutott Vasánczki Gabriella
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Csüllög Gréta 5. a  2. fordulóba jutott Vasánczki Gabriella
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Street Dalma 6. b 2. fordulóba jutott Kosztolányi Julianna
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Harcsa Lilien 7. nb 2. fordulóba jutott Szabó Viktória
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Daru Lina 7. na 2. fordulóba jutott Róthné Szőlősi Andrea
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Kókai Dorka 8. c 2. fordulóba jutott Szabó Viktória
XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024. március 24. Dunakeszi Kriston Márton 8. c 2. fordulóba jutott Szabó Viktória
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. április 13. Kecskemét / országos döntő Kriston Márton 8.c 18. hely Krevenka Antal
Országos versmondó verseny 2024. április 27. Budapesti Fazekas Gombos Lilla 6. na 10. hely Lőrincz Mónika
Pest Vármegyei Komplex Nyelvi Verseny 2024. május 10. Dunakeszi Molnár Kristóf 8.na 3. hely Nyíri Viktória
Angol – TELC B2 (középfok) komplex nyelvvizsga     Finta Zoé 8. na Nyíri Viktória

 

Alsó tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín / forduló
Versenyző neve Évfolyam / osztály
Eredmény Felkészítő tanár
Bolyai matematika csapatverseny 2023. október 13. Fazekas / iskolai Balázs Luca, Nallbani Gabriella, Bajkó Péter, Gertner Milán 4. a 1. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Balázs Luca, Nallbani Gabriella, Bajkó Péter, Gertner Milán 4. a  9. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Hudek Hanna, Palotai Boglárka, Varju Dóra, Lukovics Bálint 4. a 25. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023.november 10. Fazekas / körzeti Vigh Eszter, Havasi Blanka, Vörös Lujzi, Demkovics Viola 4. na 22. hely Lindmayer Zsuzsa
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Bognár Zsófia, Borbély Orsolya, Schalk Vera, Vigh Hanna 3. nb 15.hely Bónisné Pataki Gabriella
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Bartus Zsigmond,  Mátrai Virág,  Medve Bálint 3. na 23.hely Köcski Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2023. november 10. Fazekas / körzeti Czibere Sára, Jakab Leila,  Kulcsár Petra, Molnár Emma 3. na 27.hely Köcski Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2023. november 17. Váci Piarista / országos írásbeli Balázs Luca, Nallbani Gabriella, Bajkó Péter, Gertner Milán 4. a 1-6. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Czibere Sára 3. na 4. hely Köcski Mária
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Nemes Máté Zente  4. na 2. hely Lindmayer Zsuzsa
Kőrösi Csoma Sándor Matematika Tehetségfejlesztő Verseny 2023. november 21. Dunakeszi Kőrösi Vigh Hanna 3. nb 3. hely  Bónisné Pataki Gabriella
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Vadász Vivien 3. nb 1. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Molnár Emma 3. na 2. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Nagott Veronika 3. na 3. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Kulcsár Petra  3. na 1. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Kovács András 4. nb 2. hely  
Német szépolvasási verseny 2023. november 22. Fazekas / iskolai Havasi Blanka 4. na 3. hely  
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Vadász Vivien 3. nb 1. hely (próza) Bónisné Pataki Gabriella
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Vigh Hanna 3. nb 1. hely (vers) Bónisné Pataki Gabriella
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Veis Fanni 4. nb 1. hely (vers) Juhászné Bereczki Éva
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Pásztor Márk 3. b 2. hely (próza) Németh Mária
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Molnár Emma 3. na 2. hely (vers) Köcski Mária
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Havasi Blanka 4. na 3. hely (próza) Lidmayer Zsuzsanna
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Balikó Anna 3. a 3. hely (vers) Bozsik Beáta
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Csider Flóra 3. b 3. hely (vers) Németh Mária
Vers- és prózamondó verseny 2023. november 29. Fazekas / iskolai Szmolenszky Szonja 4. nb 2. hely Juhászné Bereczki Éva
Bolyai matematika megyei csapatverseny 2023. december 2. Budapest Veres Péter Gimnázium / országos szóbeli Balázs Luca, Nallbani Gabriella, Bajkó Péter, Gertner Milán 4. a 3. hely Hőlakiné Danka Gabriella
nyelvÉSZ 2024. január 26. Budapest / körzeti Nallbani Gabriella 4. a 7. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Nyelvész körzeti forduló 2024. január 26. Budapest / körzeti Bajkó Péter 4. a 12. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Nyelvész körzeti forduló 2024. január 26. Budapest / körzeti Palotai Boglárka 4. a 15. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. február 16. Dunakeszi / megyei Végh Balázs 2. nc 1. hely (csapat) Kővári Katalin
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. február 16. Dunakeszi / megyei Szabó Dorka 2. a 1. hely (csapat) Rátkay Diána
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. február 16. Dunakeszi / megyei Richter Júlia 2. nb 1. hely (csapat) Párniczky Péter Lászlóné
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. február 16. Dunakeszi / megyei Végh Balázs 2. nc 3. hely (egyéni) Kővári Katalin
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. február 16. Dunakeszi / megyei Gertner Milán 4. a 4. hely (egyéni), 3. hely (csapat) Hőlakiné Danka Gabriella
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. február 16. Dunakeszi / megyei Bajkó Péter 4. a 12. hely (egyéni), 3. hely (csapat) Hőlakiné Danka Gabriella
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. február 16. Dunakeszi / megyei Balázs Luca 4. a 24. hely (egyéni), 3. hely (csapat) Hőlakiné Danka Gabriella
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Eisenberg Zóra 1. na 1. hely Kamocsa Tímea
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Kalász Szófia 2. na 1. hely Kamocsa Tímea
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Tőkei Luca 1. na 2. hely Kamocsa Tímea
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Vígh Sári 1. na 2. hely Kamocsa Tímea
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Tóth Lilla Regina 1. nb 3. hely  Kaszásné Kovács Gabriella
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Heinrich Milán 2. nb 3. hely Vasvári Katalin
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Vadász Vivien  3. nb 1. hely Kollárné Kovács Mariann
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Vígh Hanna 3. nb 2. hely Kollárné Kovács Mariann
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Vígh Eszter  4. na 3. hely Maklári Orsolya
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Békési Boglárka  3. na 4. hely  Vigh-Sülye Klára
Német vers- és prózamondó verseny 2024. február 28. Fazekas / iskolai Molnár Emma 3. na 5. hely Vigh-Sülye Klára
Német vers- és prózamondó verseny 2024. március 6. Fazekas / kistérségi Kalász Szófia 2. na 1. hely Kamocsa Tímea
Német vers- és prózamondó verseny 2024. március 6. Fazekas / kistérségi Vigh Sári 1. na 2. hely Kamocsa Tímea
Német vers- és prózamondó verseny 2024. március 6. Fazekas / kistérségi Eisenberg Zóra 1. na 3. hely Kamocsa Tímea
Német vers- és prózamondó verseny 2024. március 6. Fazekas / kistérségi Vadász Vivien 3. nb 1. hely Kollárné Kovács Mariann
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. április 13. Kecskemét / országos Gertner Milán 4. a 40. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Zrínyí Ilona Matematikaverseny 2024. április 13. Kecskemét / országos döntő Végh Balázs 2. nc 38.hely Kővári Katalin
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny – Általános műveltség tantárgy 2024. április 13. Budapest / országos döntő Urbán Villő 2.nb 13. hely Párniczky Péterné
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Heinrich Milán 2. na 1. hely Benedek-Micsinai Fruzsina
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Hajdu Lili 2. a 2. hely Benedek-Micsinai Fruzsina
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Dudás Lilla 1. a 3. hely Mesterné Volkán Vivien
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Hajdu Lili, Skripeczky Kinga, Kovács Nadin 2. a 1. hely Benedek-Micsinai Fruzsina
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Pilák Lilla, Török Izabella, Gedei Lizett 2. na 2. hely Benedek-Micsinai Fruzsina
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Kádár Lilla, Lipák Nóra, Skripeczky Attila 1. a 3. hely Mesterné Volkán Vivien
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Balikó Anna, Szigeti Kendra 3. a 1. hely Bozsik Beáta
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Palotai Boglárka, Varju Dóra 4. a 2. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Erdélyi Léna, Faragó Zoé, Zahorecz Emília 3. b 3. hely Beke Józsefné
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Balogh Anna 4. na 1. hely  
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Vigh Eszter 4. na 2. hely  
Népdaléneklési verseny 2024. április 24. Fazekas / iskolai Pongrácz Adrienn 3. a 3. hely Bozsik Beáta
Az én városom, Dunakeszi
2024. április 27. VOKE / könyvbemutató Bakonyi Péter 2. nc rajzpályázaton beválogatták a könyvbe a munkáját  

 

Alsó és felső tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín / forduló
Versenyző neve Évfolyam / osztály
Eredmény Felkészítő tanár