2023/2024-es tanév

2023/2024-es tanév

Felső tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín / forduló
Versenyző neve Évfolyam / korcsoport Eredmény Felkészítő tanár
Fazekas Kupa 2023. október 25. Dunakeszi Fazekas Herbály Maxim 5.a, Nagy Dávid 5.a, Mayer András 5.a, Czafit Martin 5.nb, Szabó Dávid 5.nb, Túri-Szász Miklós 5.nb, Várkonyi Kende 5.nb, Rávai Balázs 5.nb, Mészáros Gergely 5.nb 1. hely Karlbauer Bálint
IPDSO Táncverseny / Hiphop Start A kategória 2023. november 11. Budapest, Láng Sportcsarnok Jászfai Vivien, Karlsson Rebeka 8.a 2. hely csapatban Horváth Zsófia
Torna leány utánpótlás ob 2023. november 18. Budapest / összesített Hamza-Vargity Zara Jázmin 5.a Gyermek Haladó 1. hely (egyéni, ugrás)  
Torna leány utánpótlás ob 2023. november 18. Budapest / összesített Hamza-Vargity Zara Jázmin 5.a Gyermek Haladó 1. hely (egyéni, talaj)  
Torna leány utánpótlás ob 2023. november 18. Budapest / összesített Hamza-Vargity Zara Jázmin  5.a Gyermek Haladó 2. hely (csapat)  
Torna leány utánpótlás ob 2023. november 18. Budapest / összesített Hamza-Vargity Zara Jázmin 5.a Gyermek Haladó 3. hely (egyéni, felemás korlát, nyújtó)  
Torna leány utánpótlás ob 2023. november 18. Budapest / összesített Hamza-Vargity Zara Jázmin 5.a Gyermek Haladó 4. hely (egyéni, összetett)  
Torna leány utánpótlás ob 2023. november 18. Budapest / összesített Hamza-Vargity Zara Jázmin 5.a Gyermek Haladó 8. hely (egyéni, gerenda)  
Taekwondo Országos Bajnokság 2023. november 18. Dunaharaszti Kiss Laura 5. b 1. hely  
Taekwondo Országos Bajnokság 2023. november 18. Dunaharaszti Jurás-Pálinkás Márk 5. a 1. hely   
Taekwondo Országos Bajnokság 2023. november 18. Dunaharaszti Várkonyi Kende 5. nb 1. hely   
Taekwondo Országos Bajnokság 2023. november 18. Dunaharaszti Földes Mátyás 5. nb 1. és 2. hely  
Taekwondo Országos Bajnokság 2023. november 18. Dunaharaszti Földes Benjamin 6. nb 1. hely  
Országos szinkronúszó bajnokság 2023 novembere Budapest Nágel Hanna 7.nb 6. hely (duó)  
Országos szinkronúszó bajnokság 2023 novembere Budapest Nágel Hanna 7.nb 14. hely  
RSG országos bajnokság 2023 ősze Törökbálint Bártfay Réka 6. nb 4. hely  
DO Leány kézilabda, IV. kcs. 2023. december 5. Göd / körzeti döntő Baluka Zsófia 8.a, Bóka Anna Sára 8.nb, Fábián Emma 7.b, Harcsa Lilien 7.nb, Kalász Dorina 8.na, Kertész Kinga 7.b, Kincses Elizabet 8.c, Lázár Adél 8.b, Lukács Zara 8.b, Nagy Amira 6.nb, Rátkay Vanda 8.a 3. hely Bajkán Katalin, Lőrincz László, Kovál László
DO Futsal, IV. kcs. 2023. december 7. Gödi Németh / területi döntő Bozó Norbert,  Bársony Dániel, Székely Alex, Hunyadi Domingó, Mészáros Máté, Solymosi Mátyás, Dizmatsek Ádám, Feleki Benjámin, Paksai Benedek 6-8. évfolyam 1. hely Karlbauer Bálint
Magyar Látványtánc Sportszövetség Nemzetközi Verseny 2024. december 16. Dunaharaszti Nemes Flóra 5. a, Simon Zsófia 7. nb   1. hely (csapat)  
Magyar Látványtánc Sportszövetség Nemzetközi Verseny 2024. december 16. Dunaharaszti Horváth Hanga, Sebestyén Virág 8. a arany minősítés  
IPDSO táncverseny, Hip-hop Start A kategória 2024. február 24. Budapest Jászfai Vivien Anna 8. a 1. hely (csapat) Horváth Zsófia
IPDSO táncverseny, Freestyle V2 Serdülő Kisshow, Duo 2024. február 24. Budapest Dulházi Gréta, Miklósvári Lili 7. na 1. hely Horváth Zsófia
Tenisz Fortuna-kupa 2024. február 25. Budapest Jászfai Fanni Léna 7. b 2. hely (páros), 3. hely (egyéni)  
Futsal 2024. február Bécs Fricz-Molnár András 5. b 5. hely (csapat)  
DO fiú labdarúgás IV. kcs. 2024. március 8. körzeti Bozó Norbert 6. b, Dizmatsek Ádám Emi 7. nb, Feleki Benjamin Gábor 8. a, Hunyadi Domingó 8. nb, Mészáros Máté 8. a, Paksai Benedek 8. b, Solymosi Mátyás 7. na, Székely Alex 8. na   1. hely Karlbauer Bálint
Tenisz Park-kupa 2024. március 10. Budapest Jászfai Fanni Léna 7. b 2. hely (páros), 3. hely (egyéni)  
Bátrak Ligája   Fót Bársony Dániel 8.na, Molnár Márton 7.na, Princz Márton 8.b, Mészáros Máté 8.a, Székely Alex 8.na, Kókai Dorka 8.c, Bóka Anna Sára 8.nb, Csüllög Zalán 8.nb, Miklós Krisztina 8.nb 2. hely Lőrincz László
Kötélhúzó verseny körzeti forduló   Dunakeszi Fazekas / körzeti Adonyi Sára 6.a, Pongrácz Viktória 6.b, Skripeczky Flóra 6.na, Kalocsai Hanna 6.nb, Mezősi Maja 6.a, Borsos Máté 6.a, Gönczi Levente 6.a, Kemény Kristóf 6.nb, Monoki Ádám 6.b, Pethő-Gilián Miklós 6.na 2. hely Karlbauer Bálint
DO Futsal IV. korcsoport   Dunakeszi Bársony Dániel 8.na, Bozó Norbert 6.b, Dizmatsek Ádám 7.nb, Feleki Benjámin 8.a, Hunyadi Domingó 8.nb, Juhász Bendegúz 8.c, Mészáros Máté 8.a, Paksai Benedek 8.b, Solymosi Mátyás 7.na, Szakál Barnabás 8.b, Székely Alex 8.na, Medvig Balázs 8.c, Perlaki Máté 7.nb 1. hely Karlbauer Bálint
Országos összetett csapatbajnokság, torna (talaj, ugrás, gerenda)     Varga Lara 5. b 1. hely  

 

Alsó tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín / forduló
Versenyző neve Évfolyam / korcsoport Eredmény Felkészítő tanár
Kéttusa/Háromtusa/Laser Run Európa-bajnokság 2023. július 2. Németország, Erding Deszpod Alex  4. b Laser Run fiú váltó 1. hely (Európa-bajnok)  
Kéttusa/Háromtusa/Laser Run Európa-bajnokság 2023. július 2. Németország, Erding Deszpod Alex  4. b Háromtusa fiú váltó 1. hely (Európa-bajnok)  
Kéttusa/Háromtusa/Laser Run Európa-bajnokság 2023. július 2. Németország, Erding Deszpod Alex  4. b Laser Run egyéni 5. hely  
Kéttusa/Háromtusa/Laser Run Európa-bajnokság 2023. július 2. Németország, Erding Deszpod Alex  4. b Háromtusa egyéni 8. hely  
Kéttusa / Laser Run Országos Bajnokság 2023. július vége   Deszpod Alex  4. b 1. hely csapatban (kéttusa)  
Kéttusa / Laser Run Országos Bajnokság 2023. július vége   Deszpod Alex  4. b 2. hely csapatban (Laser Run)  
Duatlon országos bajnokság utánpótlás ranglista verseny 2023. szeptember 24. Ajka / országos Jakab Leila 3. na 6. hely  
Duatlon országos bajnokság utánpótlás ranglista verseny 2023. szeptember 24. Ajka / országos Czibere Sára 3. na 7. hely  
Dechatlon Kupa – tenisz 2023. október 1.    Himmelreich Ágoston 4. a 3. hely  
MTSZ F 12 V – tenisz 2023. október 6.   Himmelreich Ágoston 4. a 3. hely  
Röplabda felkészülési torna U12 2023. október 7. Dunakeszi Kőrösi Balázs Luca 4. a 1. hely (csapat)  
Bárdos Kupa 2023. október 19. Dunakeszi Bárdos Horváth Artúr 4.nb, Moczó Dénes 4.nb, Salamon Marcell 4.nb, Szakács Balázs 4.b, Lauda Barnabás 4.b, Gortvay Olivér 4.a, Solymosi Dániel 4.na   1. hely Karlbauer Bálint
Taekwondo Országos Bajnokság 2023. november 18. Dunaharaszti Jurás-Pálinkás Patrik 1.b 1. hely  
V. Mátra Kempo Kupa – országos bajnokság GI – Földharc 2023. november 18. Gyöngyös Bencsik Balázs 4.na 1. hely  
V. Mátra Kempo Kupa – országos bajnokság Stop Semi Contact 2023. november 18. Gyöngyös Bencsik Balázs 4.na 1. hely  
V. Mátra kempo Kupa – országos bajnokság Stop Semi Contact 2023. november 19. Gyöngyös Engler Olivér 4. b  1. hely  
V. Mátra Kempo Kupa – országos bajnokság GI – Földharc 2023. november 19. Gyöngyös Engler Olivér 4. b  3. hely  
CFT ACADEMY R-GOL CUP MTK  U9 2023. november 25-26. Szlovákia, Varannó Varga Vince 3. a 1. helyezett  
Aquatic kupa-országos szinkronúszó bajnokság U10-es korosztályban 2023. november 26. Érd Aréna Kéry Lili Klára 4. b 1. hely csapatban  
Balance Cup Ritmikus Gimnasztika 2023. november  Budapest Jármai Júlia 4. a 2. hely (csapat és páros)  
World Sport  Kempo – nemzetközi bajnokság  (Rumble Sparring) 2023. december 2-3. Törökbálint Deszpod Alex  4. b  1. hely  
Sport Ju-Jitsu Magyar Bajnokság – -34 kg Jiu-Jitsu 2023. december 16. Törökbálint Magyari Dániel 4. nb / U12 1. hely Palej Zsolt edző
Sport Ju-Jitsu Magyar Bajnokság – -38 kg Fighting 2023. december 16. Törökbálint Magyari Dániel 4. nb / U12 1. hely Pásztor Tamás edző
Sport Ju-Jitsu Magyar Bajnokság – -30 kg Jiu-Jitsu 2023. december 16. Törökbálint Magyari Márk 2. nb / U10 1. hely  
Sport Ju-Jitsu Magyar Bajnokság -27 kg Fighting 2023. december 16. Törökbálint Magyari Márk 2. nb / U10 1. hely  
Nehézségi Falmászás országos összesített 2023 vége Budapest Nagy Vince 2. a 2. hely  
Seat Budapest Kupa, Szinkronkorcsolya Országos Bajnokság 2024. január 12. Budapest Balatoni Szófia 4. na 1. hely (csapat)  
Korcsolya sorverseny 1-2. évf. 2024. január 22. Dunakeszi Czibere Dániel 1.nc, Balla Boglárka 2.nb, Kun Koppány, Egyed Medárd, Pathy-Nagy Olivér, Kollár Nimród, Verebes Zsófia, Heinrich Milán, Kalász Szófia, Vernes Alexander 2.na 3. hely  
Korcsolya sorverseny 3-4. évf. 2024. január 23. Dunakeszi Balázs Luca, Gertner Milán, Nallbani Gabriella, Balogh Csenge 4.a, Solymosi Dániel, Balog Anna 4.na, Révész Anna, Révész Lilla, Deszpod Alex, Karner Vince 4.b 3. hely  
Respect Kupa (Kempo) Stop Semi Contact 2024. február 17. Törökbálint Mátrai Virág 3. na 1. hely  
Ju-jistu Eb-kvalifikációs utánpótlás verseny U12, Fighting kategória 2024. február 17. Dunakeszi Magyari Dániel 4. nb 1. hely  
Respect Kupa (Kempo) formagyakorlat 2024. február 17. Törökbálint Mátrai Virág 3. na 2. hely  
Respect Kupa (Kempo) GI földharc 2024. február 17. Törökbálint Mátrai Virág 3. na 2. hely  
IPDSO táncverseny, Hip-hop Start B kategória 2024. február 24. Budapest Varga Zsanett 4.na, Vircsák Panni 4. na, Csorba Kitti 4.na, Vitáli Violetta 4.nb, Pásztor Zoé 4.nb, Szabó-Lövey Zoé 4.nb   1. hely (csapat) Horváth Zsófia
Mozdulj Manó Fesztivál 2024. február 25. Budapest Fábi Patrícia, Eisenberg Zóra, Pósa Abigél, Dankó Petra 1.na, Kovács Dóczi Dóra 1.b, Utasi Hanga 2.nb, Szepesi Boróka 3.b   arany minősítés, különdíj Dézsi Yvett
Mozdulj Manó Fesztivál (balett) 2024. február 25. Budapest Dóczi-Kovács Dóra 1. b arany minősítés  
Torna 2024. február Budapest Varga Lara 5. b   nemzeti válogatott kerettag lett
Taekwondo 2024. február Csehország Kiss Laura 5. b 1. hely  
DO leány rövidpályás gyorskorcsolya, hosszú táv 2024. március 8. országos döntő Pomázi Luca 3. na 5. hely  
DO leány rövidpályás gyorskorcsolya, rövid táv 2024. március 8. országos döntő Pomázi Luca 3. na 6. hely  
VSD Fighting bajnokság 2024. március 9. Dunakeszi Magyari Dániel 4. nb 2. hely Pásztor Tamás
Sport XXI Aquatlon Triatlon Közép-magyarországi Regionális döntő 2024. március 16. Gödöllő Czibere Sára 3. na 2. hely (egyéni)  
Sport XXI Aquatlon Triatlon Közép-magyarországi Regionális döntő 2024. március 16. Gödöllő Bartus Zsigmond 3. na 2. hely (csapat)  
Sport XXI Aquatlon Triatlon Közép-magyarországi Regionális döntő 2024. március 16. Gödöllő Jakab Leila 3. na 3. hely (csapat)  
Rotmikus gimnasztika nemzetközi verseny 2024. március 16. Horvátország Vatra Aliz 3. na 2. hely  
Széchenyi-kupa 2024. március 18.   Szatmári Áron 2. a, Werner Ádám András 2. a, Kollár Nimród, Vernes Alexander, Heinrich Milán Márton, Egyed Antónió Medárd 2. na, Dávid Dániel 2. nb, Végh Balázs Gergő 2. nc   1. hely Karlbauer Bálint
Budapesti Úszó Szövetség (Folyamatos versenyek) Budapesti Úszó Szövetség Deszpod Szonja 3. a 2023 legeredményesebb versenyzője Ölyüs Roland szakosztályvezető
Akrobatikus Rock and roll      Balikó Anna 3.a 1. helyezett Györkös Eszter
Sport XXI Aquatlon Triatlon Közép-magyarországi Regionális döntő     Schalk Vera 3. nb 1. hely  
Kéttusa Országos Bajnokság     Deszpod Szonja 3. a Csapatban 2. hely  
Veres Aquatlon –  Országos Bajnokság     Deszpod Szonja 3. a Csapatban 2. hely  

 

Alsó és felső tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín / forduló
Versenyző neve Évfolyam / korcsoport Eredmény Felkészítő tanár
Kegyeleti emlékfutás 2023. október 6. Dunakeszi Szent István Kováts Ábel 2.nb, Medve Bálint 3.na, Pomázi Luca 3.na, Solymosi Dániel 4.na, Balatoni Szófia 4.na, Várkonyi Kende Koppány 5.nb, Kiss Laura 5.b, Benkó Zsombor 6.na, Németh Lilien 6.na, Perlaki Máté Bence 7.nb, Miklósa Emma 7.na, Székely Alex 8.na, Kalász Dorina 8.na   1. hely Lindmayer Zsuzsanna, Bajkán Katalin
IPDSO Táncverseny / Hiphop Start C kategória 2023. november 11. Budapest, Láng Sportcsarnok Vircsák Panni 4.na, Varga Zsani 4. na, Csorba Kitti 4.na, Mészáros Lilla 4.nb, Vitáli Violetta 4.nb, Szabó-Lővey Zoé 4nb, Gombai Jázmin 4.nb, Tar Nati 4.nb, Pásztor Zoé 4.nb, Nagylaki Sára 5.na 4., 5. 1. hely csapatban Horváth Zsófia