2021/2022-es tanév
2021/2022. tanév
Alsó tagozat:
Verseny neve | Időpont | Forduló / helyszín |
Versenyző neve | Évfolyam | Eredmény | Felkészítő tanár |
Kéttusa | 2021. szeptember 26. | Ajka | Halász Hunor | 2.a | 2. hely | |
Vasas Kupa 2021 | 2021. november 13. | Budapest, Vasas Jégcsarnok | Halász Csenge | 2.a | 1. hely | |
Nemzetközi bajnokság |
2022. február |
Horvátország |
Kiss Laura |
3.b |
3. hely |
|
Nemzetközi bajnokság | 2022. március | Szerbia | Kiss Laura | 3.b | 1. hely | |
Síverseny |
2022. március |
Piancavallo, Olaszország |
Szűcs Áron |
3.b |
1. hely |
|
Diákolimpia – labdarúgás | 2022. április | körzeti I. kcs. / Bárdos | Szakács Balázs (2.b), Horváth Artúr, Moczó Dénes, Salamon Marcell (2.nb), Solymosi Dániel (2.na), Kurtinec Marcell, Csizmadia Áron, Mészáros Gergely, Imecs Nándor, Zöldi Zsigmond (3.nb) | 1. hely | ||
VSD Judo városi verseny | 2022. május 20. |
városi |
Kókai Patrícia, Ales Csanád (4.a), Varga Nikolett, Meződy Anna, Jancsó Noel, Balázs Zoltán (4.b), Németh Lilien, Bácsfalvi Emese, M. Kovács Bánk, Ádám Levente, Flamich Barnabás, Martin Dos Santos Telmo (4.na), Szűcs Eszter, Goldschmied Nándor, Kriska Bnedegúz, Surányi Balázs (4.nb) |
összesített 1. hely |
||
Diákolimpia – judo |
2022. május 21. |
országos döntő / Győr |
Flamich Ferdinánd |
4.na | Diák B -45 kg kat., 3. hely |
|
Diákolimpia – judo |
2022. május 21. | országos döntő / Győr | Flamich Barnabás | 4.na | Diák B -45 kg kat., 5. hely | |
Diákolimpia – tenisz |
2022. május |
országos döntő |
Havas Kristóf, Szűcs Áron László |
3.b |
Zöld Fiú B kat., páros, 1. hely |
|
Diákolimpia – tenisz |
2022. május | országos döntő | Caplier Oscar Richard | 3.b |
Narancs Fiú A kat., 3. hely |
Felső tagozat:
Verseny neve | Időpont | Helyszín / forduló |
Versenyző neve | Évfolyam / osztály |
Eredmény | Felkészítő tanár |
Diákolimpia – Pest megyei Mezei futás | 2021. október 22. | Dunakeszi Reptér | Kalász Bertold | 8.c | 1. hely | |
Fedettpályás Atlétika Magyar Bajnokság | 2022. február 6. |
Országos |
Kalász Bertold |
8.c |
(3000 méteres síkfutás, U16) 1. hely |
|
VIII. Futakeszi |
2022. április 2. |
Városi |
Csapatverseny |
8. évfolyam |
1. hely |
|
VIII. Futakeszi | 2022. április 2. | Városi | Csapatverseny | 7. évfolyam |
3. hely |
|
Diákolimpia – labdarúgás |
2022. április |
Gödöllő / Pest megyei |
Nagy Lilla (8.b), Hegedüs Amira (8.c), Pék Auróra (7.c), Dósa Viktória (6.nb), Lőrincz-Rainiss Lia, Lőrincz-Rainiss Regina, Skripeczky Emma, Fodor Boglárka, Tóth Emma (7.na) | 1. hely |
Lőrincz László | |
Diákolimpia – labdarúgás | 2022. április | körzeti IV. kcs. / Vasutas | Szakál Botond (8.a), Csiki Benedek (6.na), Jávor Márk, Takács Tamás, Pelei Benedek, Lajos Domonkos (7.b) | 5. hely | ||
Diákolimpia – labdarúság |
2022. május 22. |
országos / Debrecen |
Dósa Viktória (6.nb), Fodor Boglárka (7.na), Hegedüs Alicia Amira (8.c), Lőrincz-Rainiss Lia Gizella (7.na), Lőrincz-Rainiss Regina Piroska (7.na), Mester Vivien Lilien (7.na), Nagy Lilla Veronika (8.b), Pék Auróra Blanka (7.c), Skripeczky Emma Csenge (7.na), Tóth Emma (7.na) | 3. hely | Lőrincz László |
Alsó és felső tagozat:
Verseny neve | Időpont | Helyszín | Versenyző neve | Évfolyam | Eredmény | Felkészítő tanár |
Kegyeleti Emlékfutás | 2021. október 13. | Dunakeszi Szent István | Medve Bálint 1.na Halász Csenge 2.a Kurtinec Marcell 3.nb Ujfalusy Levente 4.b Németh Lilien 4.na Filetoth Dénes 5.a Horváth Lilien 5.a Székely Alex 6.na Földvári Kis Kincső 6.na Faragó Gergő 7.na Lőrincz-Rainiss Regina 7.na Kalász Bertold 8.c Szmolár Boglárka 8.c |
1. hely | testnevelők | |
Diákolimpia – labdarúgás | 2022. április | körzeti II. kcs. / Bárdos | Stoll András (5.nb), Zalaegerszegi Zalán (4.b), Jávor Erik (3.b), Nagy Dávid (3.a), Czafit Martin, Molnár Márk, Várkonyi Kende, Rávai Balázs, Szabó Dávid, Túri-Szász Miklós (3.nb) | 1. hely | ||
Diákolimpia – labdarúgás | 2022. április | körzeti III. kcs. / Vasutas | Csiki Benedek, Turcsányi Márton (6.na), Feleki Benjámin, Mészáros Máté (6.a), Dizmatsek Ádám (5.nb), Hunyadi Domingó (6.nb), Juhász Bendegúz (6.c), Tősér Norbert (4.b) | 5. hely |