Kiskert – ilyen volt, ilyen lett

2026 tavaszán a Dunakeszi Tankerületi Központ a Klebelsberg Központ együttműködésével elindította a „Szépítsük együtt a magyar köznevelést!” programot. A kezdeményezés célja, hogy erősítsék az iskolai közösségeket, és lehetőséget adjanak arra, hogy diákok, pedagógusok, szülők és a helyi közösségek együtt tegyenek saját intézményük környezetének megszépítéséért. Erre jelentkezett iskolánk 3. nb osztálya és megírta elképzeléseit.

Terveik annyira jónak bizonyultak, hogy 50.000 Ft értékben vásárolhattak virágokat és egyéb kiegészítőket az intézmény udvarának csinosítására.

A virágokat szülői összefogással be is ültették a kijelölt helyre.

Példás munkájuk, lelkesedésük eredményeképpen sokáig tudunk gyönyörködni a kiskertben.

Ilyen volt:

Ilyen lett:

Előző hír
Következő hír