Angol szépkiejtési versenyen jártunk Fóton
A tanítványainkkal Fóton jártunk, a Fáy András Átalános Iskolában Angol Szépkiejtési Versenyen.
Két kategóriában indult négy fazekasos diák. Angol anyanyelvi háttérrel rendelkezők kategóriában: Agbemasu Vanessza 3. a és Kovács Amélie 4. nb, általános kategóriában: Balla Boglárka 4. nb és Szabó Dorka Rebeka 4. a osztályos tanulók.

Mindannyian nagyon szépen szerepeltek.

Agbemasu Vanessza 1. helyezést ért el.
Büszkék vagyunk a diákjainkra!
