Angol szépkiejtési versenyen jártunk Fóton

A tanítványainkkal Fóton jártunk, a Fáy András Átalános Iskolában Angol Szépkiejtési Versenyen.

Két kategóriában indult négy fazekasos diák. Angol anyanyelvi háttérrel rendelkezők kategóriában: Agbemasu Vanessza 3. a és Kovács Amélie 4. nb,  általános kategóriában: Balla Boglárka 4. nb és Szabó Dorka Rebeka 4. a osztályos tanulók.

Mindannyian nagyon szépen szerepeltek.

Agbemasu Vanessza 1. helyezést ért el.

Büszkék vagyunk a diákjainkra!

Előző hír
Következő hír