Újra mehetünk az országos döntőbe
Március 26-án öt diákunk vett részt a német nemzetiségi vers- és prózamondó verseny Pest vármegyei fordulóján Ceglédbercelen.
Tanítványaink szép szereplésének köszönhetően az utóbbi évekhez hasonlóan idén is képviselteti magát iskolánk az országos döntőben.
Vigh Eszter (6. nb) 6., Vadász Melinda (8. nb) 3. helyezettként jutott a fináléba. Emellett Álb Ágnes (1. nb) különdíjban részesült.
Szeretettel gratulálunk minden diákunknak, valamint felkészítő tanáraiknak.
