Fantasztikus eredmény Pécsen
A BUSCH (Magyarországi Német Iskolaegyletek Szövetsége) által szervezett országos német nyelvi verseny idei döntőjét Pécsett rendezték meg, ahol a döntőbe jutó 10 legjobb 5. évfolyamos csapat mérte össze tudását.
Iskolánk képviseletében Angeloff Natasa és Vigh Hanna 5. nb osztályos tanulók versenyeztek és a 2. helyen végeztek.
Gratulálunk a fantasztikus eredményhez! Felkészítő tanáruk: Kollárné Kovács Marianna.
