Fantasztikus eredmény Pécsen

A BUSCH (Magyarországi Német Iskolaegyletek Szövetsége) által szervezett országos német nyelvi verseny idei döntőjét Pécsett rendezték meg, ahol a döntőbe jutó 10 legjobb 5. évfolyamos csapat mérte össze tudását.

Iskolánk képviseletében Angeloff Natasa és Vigh Hanna 5. nb osztályos tanulók versenyeztek és a 2. helyen végeztek.

Gratulálunk a fantasztikus eredményhez! Felkészítő tanáruk: Kollárné Kovács Marianna.

Előző hír
Következő hír