Friss hírek

  • Zrínyi matematika verseny

    A megyei eredményhirdetésre meghívott tanulók: Jáni Kristóf 3.a                  I. hely Nagy Eszter 4. b               II. hely Bajcsev Ákos 2.c              VII. hely Turbucz András 2.a         XX. hely   Díjazott tanárok:...

  • Bolyai Matematika Csapatverseny

    Gratulálunk! Iskolánk “Def Leppard” nevű csapata – Egyed Dániel István, Harcsa Kinga, Hegedűs Armand Alex, Schrott Márton – a Bolyai Matematika Csapatverseny 8. évfolyamosok általános iskolai kategóriájában, a megyei fordulóban...

  • Diákolimpia játékos sportverseny

    A körzeti fordulón iskolánk csapata az I. helyen végzett, immár 12 éve veretlenül!!! A területi versenyen II. helyezést értünk el, ezzel bejutottunk a megyei döntőre. Pest megyéből  44 általános iskola...

  • Bolyai versenyeredmények

    A Bolyai Természettudományi Csapatversenyben a 7. évfolyamos “csukamáLYak” és a 8. évfolyamos “Korcs Elmélet” nevű csapat a 2015.03.06-án iskolánkban megrendezett körzeti fordulón egyaránt 2. helyezést ért el. Gratulálunk a csapattagoknak...

  • Bozsik Intézményi Labdarúgó Torna II. korcsoport

    2015. január 31. 4 GYŐZELEM = I. HELY Csapat: Mika Botond 3.a Selmeczi Zalán 3.a Takács Péter3.b Szebegyinszki Liza 3.b Budai Tamás 4.b Kelemen Kevin 4.b Kőhalmi Patrik 4.b Matécsa...

  • Teremlabdarúgó Diákolimpia III. korcsoport

    2015. január 29. KÖRZETI FORDULÓ II. HELY Csapat: Németh Bálint 5.a Berki Ádám 5.a Kecskeméti Tibor 5.a Bernáth Martin 5.b Bernáth Dominik 5.b Bajtai Levente 5.b Pojtli Ádám 5.b Széplaki...

  • Teremlabdarúgó Diákolimpia II. korcsoport

    2015. január 20. II. korcsoport TEREMLABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA KÖRZETI FORDULÓ III. HELY Csapat: Pócs Balázs 3.a Herrich Krisztián 3.a Palatin Bálint 3.b Benedek Bence 3.c Simon Balázs 4.a Budai Tamás 4.b...

  • Vers- és prózamondó versenyeredmények

    A 2014. november 13-án megtartott vers- és prózamondó verseny alsó tagozatos eredményei a következők: 1-2. évfolyam Vers                                                      Mese 1.  helyezett: Panyik Laura                   1.  helyezett: Beretki Blanka Konrád-Soós Bálint           ...

  • A Bárdos Labdarúgó Kupa eredményei

    Bárdos Labdarúgó Kupa II. korcsoport 2014. 10.15. szerda Felkészítő tanár: Bánki Teréz 8 csapatból III. hely „A” csapat Csapattagok: Kecskeméti Tibor Simon Balázs Burger Botond Budai Tamás Kaceus Ádám Herrich...

  • Emlékfutás

    Október 6-i emlékfutás a Szent István Iskolában: az aradi vértanúk emlékére szervezett 13 váltóból álló emlékfutás, melyen részt vett a város valamennyi általános iskolája – I. helyezés Felkészítő tanárok: Lindmayer...