2019/2020. tanév

Alsó tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2020. január
15.
Dunakeszi Fazekas Kecsmár Szonja 4.na Próza I. Cs. Kis Gabriella
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2020. január
15.
Dunakeszi Fazekas Nagel Hanna 3.nb Próza II. Futaky Linda
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2020. január
15.
Dunakeszi Fazekas Balla Barnabás 3.b Próza III. Benkő Gyöngyi
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2020. január
15.
Dunakeszi Fazekas Püsök-Hajzer Tamás 3.nb Próza KÜLÖNDÍJ Bánki Teréz
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2020. január
15.
Dunakeszi Fazekas Kabina Boglárka 3.b Vers I. Sarkadiné Rendes Zita
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2020. január
15.
Dunakeszi Fazekas Simon Zsófia 3.nb 2. hely Sarkadiné Rendes Zita
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2020. január
15.
Dunakeszi Fazekas Erki Noémi 4.b 1. hely Kővári Katalin
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2020. január
15.
Dunakeszi Fazekas Filip-Futaky Hanna 4.na 1. hely Kővári Katalin
Városi Gérecz Attila vers-és prózam. v. 2020. január
29.
Kőrösi Nágel Hanna 3.nb 2. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Wölki kupa óriás műlesiklás 2020. január
10.
Ausztria Jánosa Milán 3.nb 5. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Szinusz kupa 2020. január
12.
Budapest Nágel Hanna 3.nb 1. hely Bónisné Pataki Gabriella
Diákolimpia 2020. január
5.
Mogyoród Dizmatsek Ádám 3.nb 2. hely Németh Mária
Városi Gérecz Attila vers-és prózam. v. 2020. január
29.
Kőrösi Kecsmár Szonja 4.na 1. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 2020. február
7.
Fejér Dávid,
Sáreczky Marcell,
Bognár Bertalan,
Tiborcz Botond
4.c első 6-ban Rátkay Diána
Gratulálunk a 2. a osztálynak, hogy a fogyatékkal élők világnapja alkalmából benyújtott pályázat sorsolásán megnyerte a Hangos Játszóház csapatától a 45 perces rendhagyó zenés foglalkozását. Elsősorban: Gönczi Levente és Simara András.
Felső tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Dienes Bori 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos German Péter 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Nagy Károly 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Welker Anna 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Butenkov Emma 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Kiss Eliza 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Rotyik Misell 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Takács Hanna 7.b 4. hely Szabó Mária
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Sági Fanni 8.c 5. hely Háló Zita
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Szmolár Levente 8.c 5. hely Háló Zita
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Hartl Szonja 5.nb 6. hely Szabó Viktória
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Bujka Márk 6.c 4. hely Szabó Viktória
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december 3. Kőrösi Erdélyi Viktor 6.b 6. hely Krevenka Antal
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december 3. Kőrösi Mészáros Szófia 7.d 3. hely Horváth Tibor
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Jurgut Petra 7.c 3. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Dienes Panna 7.c 3. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Farkas Virág 7.c 2. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Horváth-Sipos Áron 7.e 2. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Kujbus Hanna 7.e 2. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Pozderka Kornél 7.c 2. hely Póczik Eszter
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Sági Fanni Alexandra 8.c 1. hely Háló Zita
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Beretki Blanka 7.b 2. hely Szabó Mária
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Csernyik Péter 8.b 1. hely Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Szmolár Levente
Bendegúz
8.c 2. hely Háló Zita
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Vincze Zsófia 7.a 3. hely Vasánczki Gabriella
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Nagy Károly 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Berecz Liza 6.b 3. hely Kosztolányi Julianna
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Bujka Márk 6.c 1. hely Szabó Viktória
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Szabados Fanni Lilla 5.b 2. hely Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Kovács Patrícia 5.a 2. hely Vasánczki Gabriella
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Sinka Fanni 5.a 3. hely Vasánczki Gabriella

 

xxxxxxxxxxxxxxx
Alsó tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019. november
20.
Dunakeszi Fazekas Németh Lilien 2.na 3. hely Cs. Kis Gabriella
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019. november
20.
Dunakeszi Fazekas Jakab Levente 1.na 3. hely Futaky Linda
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019. november
20.
Dunakeszi Fazekas Balla Izabel 2.b 2. hely Benkő Gyöngyi
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019. november
20.
Dunakeszi Fazekas Zöldi Zsigmond 1.nb 1. hely Bánki Teréz
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019. november
20.
Dunakeszi Fazekas Herbály Maxi 1.a 3. hely Sarkadiné Rendes Zita
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019. november
20.
Dunakeszi Fazekas Bauer Márton 1.a 2. hely Sarkadiné Rendes Zita
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019. november
20.
Dunakeszi Fazekas Rákóczi Zille 2.nb 1. hely Kővári Katalin
Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019. november
20.
Dunakeszi Fazekas Szőke Zalán 2.nb 1. hely Kővári Katalin
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december
3.
Kőrösi Bajkó Márton 4.a 2. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december
3.
Kőrösi Feleki Benjámin 4.a 5. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december
3.
Kőrösi Balatoni Dominik 3.nb 1. hely Bónisné Pataki Gabriella
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december
3.
Kőrösi Sopsits-Kovács Csaba 3.b 2. hely Németh Mária
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25. Zeneiskola Pósfay Panni 4.a 1. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25. Zeneiskola Horváth Hanga 4.a 2. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25. Zeneiskola Sebestyén Virág 4.a 2. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25. Zeneiskola Baffia Marcell 4.a 2. hely Hőlakiné Danka Gabriella
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25. Zeneiskola Gombár Dorina Lilla 3.na aranyfokozat
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25. Zeneiskola Baffia Emese 3.na ezüstfokozat
Zeneiskola Zongora Tanszek Verseny Zeneiskola Hunyadi Maja 2.nb aranyfokozat
Zeneiskola zongora 2019. november 25. Zeneiskola Szabó Noémi 3.b aranyfokozat Németh Mária
Zeneiskola zongora 2019. november 25. Zeneiskola Ivanics Botond 3.b aranyfokozat Németh Mária
Gratulálunk a 2. a osztálynak, hogy a fogyatékkal élők világnapja alkalmából benyújtott pályázat sorsolásán megnyerte a Hangos Játszóház csapatától a 45 perces rendhagyó zenés foglalkozását. Elsősorban : Gönczi Levente és Simara András.
Felső tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Dienes Bori 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos German Péter 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Nagy Károly 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Welker Anna 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Butenkov Emma 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Kiss Eliza 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Rotyik Misell 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Takács Hanna 7.b 4. hely Szabó Mária
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Sági Fanni 8.c 5. hely Háló Zita
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Szmolár Levente 8.c 5. hely Háló Zita
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Hartl Szonja 5.nb 6. hely Szabó Viktória
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Bujka Márk 6.c 4. hely Szabó Viktória
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december 3. Kőrösi Erdélyi Viktor 6.b 6. hely Krevenka Antal
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december 3. Kőrösi Mészáros Szófia 7.d 3. hely Horváth Tibor
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Jurgut Petra 7.c 3. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Dienes Panna 7.c 3. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Farkas Virág 7.c 2. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Horváth-Sipos Áron 7.e 2. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Kujbus Hanna 7.e 2. hely Póczik Eszter
“Hungary and the Hungarians” 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Pozderka Kornél 7.c 2. hely Póczik Eszter
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Sági Fanni Alexandra 8.c 1. hely Háló Zita
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Beretki Blanka 7.b 2. hely Szabó Mária
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Csernyik Péter 8.b 1. hely Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Szmolár Levente
Bendegúz
8.c 2. hely Háló Zita
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Vincze Zsófia 7.a 3. hely Vasánczki Gabriella
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Nagy Károly 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Berecz Liza 6.b 3. hely Kosztolányi Julianna
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Bujka Márk 6.c 1. hely Szabó Viktória
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Szabados Fanni Lilla 5.b 2. hely Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Kovács Patrícia 5.a 2. hely Vasánczki Gabriella
Vers- és prózamondó verseny 2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Sinka Fanni 5.a 3. hely Vasánczki Gabriella

 

Alsó tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló 2019. október 11. Fazekas Iskola Bajkó Márton,
Feleki Benjámin,
Istvánffy Ábel,
Street Boldizsár
4.a II. Hőlakiné Danka Gabriella

 

Felső tagozat:
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló 2019. október 11. Fazekas Iskola Csernyik Péter,
Erdész Mihály,
Ott Kristóf,
Palatin Bálint
8. III. Tóth Katona Csilla
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló 2019. október 11. Fazekas Iskola Bartha Roland,
Mika Botond,
Szász Dániel,
Szmolár Levente
8. VI. Csontos Tamás