Sporteredményeink

2019/2020. tanév

Alsó tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Diákolimpia 2020. január 8. Törökbálint Heisz Hanga,
Kovács Attila,
Turcsányi Márton,
Juhász Benedek,
Földvári-Kis Kincső,
Erdész Rozina,
Nádudvari Csilla,
Kalász Dorina,
Bársony Dániel,
Székely Alex,
Gazsó-Molnár Bendegúz,
Berta Brigitta Dorina,
Hoffman Lara,
Miklósvári Lili,
Flamich Ferdinánd,
Molnár Márton,
Pethő-Gilián Miklós,
Antal Balázs,
Jászfai Fanni,
Németh Liliána,
Street Dalma,
Moni Levente
III. hely Lindmayer
Zsuzsa

Karlbauer
Bálint

II. Winter Ice Race Dunakeszi Korcsolya sorverseny 2020. január 20. Dunakeszi Bene Botond,
Tóth Árven,
Németh Lilien,
Szabó Zalán,
Gombos Lilla,
Nemes Flóra,
Katona Tamara,
Csüllög Gréta
1-2.o. III. hely
II. Winter Ice Race Dunakeszi Korcsolya sorverseny 2020. január 21. Dunakeszi Kecskés Patrik,
Kiss Bence,
Csüllög Zalán,
Miklovicz Laura,
Paksai Benedek,
Bóka Anna Sára,
Baluka Zsófia, Hrabovszky Máté
3-4. o. I. hely
II. Winter Ice Race Dunakeszi Jégkorong torna 2020. január 23. Dunakeszi Rátkay Sebestyén,
Iklódy Sebestyén,
Hajas Barnabás,
Bajszi Norbert,
Szőke Zalán,
Ujfalusy Levente,
Caplier Oscar,
Pethő-Gilián Miklós,
Rozsmann Sofia,
Szabó Zalán
1-2. o. III. hely
II. Winter Ice Race Dunakeszi Jégkorong torna 2020. január 24. Dunakeszi Kozák Levente,
Koczka Olivér,
Bajszi Máté,
Rátkay Vanda,
Kocsis Máté,
Sin Nimród,
Iklódy Zsigmond,
3-4. o. I. hely
Úszás Diákolimpia Megyei döntő 2020. január 25. Százhalombatta Mészáros Villő Gréta 1.nb
100m mell-1.hely;50m pill.,50m gyors-2.hely;50m hát,50m mell,100m gyors-3.hely
50m hát-7.hely,50m gyors-9.hely

Felső tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő
tanár
Magyarország Fedettpályás  Újonc Bajnoksága 2020 2020.
február 1.
Budapest Kalász Bertold 6.c 2. helyezés Sport-egyesület
Magyarország Fedettpályás  Újonc Bajnoksága 2020 2020.
február 2.
Budapest Kalász Bertold 6.c 3. helyezés Sport-
egyesület

 

Alsó tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Diákolimpia 2019. december 2. Dunakeszi Fazekas Heisz Hanga,
Kovács Attila,
Turcsányi Márton,
Juhász Benedek,
Földvári-Kis Kincső,
Erdész Rozina,
Nádudvari Csilla,
Kalász Dorina,
Bársony Dániel,
Székely Alex,
Gazsó-Molnár Bendegúz,
Berta Brigitta Dorina,
Hoffman Lara,
Miklósvári Lili,
Flamich Ferdinánd,
Molnár Márton,
Pethő-Gilián Miklós,
Antal Balázs,
Jászfai Fanni,
Németh Liliána,
Street Dalma,
Moni Levente,
Dizmatsek Ádám
I. hely Lindmayer
Zsuzsa

Karlbauer
Bálint

Diákolimpia 2019. december 17. Dunakeszi Fazekas Heisz Hanga,
Kovács Attila,
Turcsányi Márton,
Juhász Benedek,
Földvári-Kis Kincső,
Erdész Rozina,
Nádudvari Csilla,
Kalász Dorina,
Bársony Dániel,
Székely Alex,
Gazsó-Molnár Bendegúz,
Berta Brigitta Dorina,
Hoffman Lara,
Miklósvári Lili,
Flamich Ferdinánd,
Molnár Márton,
Pethő-Gilián Miklós,
Antal Balázs,
Jászfai Fanni,
Németh Liliána,
Street Dalma,
Moni Levente,
Dizmatsek Ádám
I. hely Lindmayer
Zsuzsa

Karlbauer
Bálint

RG Nemzetközi Magic Kupa Schultz Anna Lujza 3.na I. hely
BVSC KUPA  (úszás) 2019. november 16-17. Budapest Mészáros Villő Gréta 1.nb 50m pillangó 2.hely;
50m gyors 2.hely
2019-es korosztályos úszóverseny 2019. november 30. Székesfehérvár Mészáros Villő Gréta 1.nb 50m hát 2.hely;
50m mell 3.hely
Nemzetközi hód kupa (úszás) 2019. december 14-15. Hódmezővásárhely Mészáros Villő Gréta 1.nb
100m mell-1.hely;50m pill.,50m gyors-2.hely;50m hát,50m mell,100m gyors-3.hely
100m mell-1.hely;
50m pill.,50m gyors-2.hely;
50m hát,50m mell,100m gyors-3.hely
Rg Nemzetközi Kupa Bártfay Réka 2.nb 2. hely
Santa Claus Nemzetközi Jégkorong Torna Kozma Levente 4.na 3. hely

Felső tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő
tanár
Magyarország Fedettpályás  Újonc Bajnoksága 2020 2019.
november 21.
Dunakeszi Nagy Csongor,
Bádonyi Csaba,
Benedek Bence,
Kapotsfy Tamás,
Pócs Balázs,
Paksai Roland,
Sarkadi Kristóf,
Kiss Marcell
6-7-8. évfolyam 1. hely Karlbauer
Bálint
Magyarország Fedettpályás  Újonc Bajnoksága 2020 2019.
december 6.
Dunakeszi Nagy Csongor,
Bádonyi Csaba,
Benedek Bence,
Kapotsfy Tamás,
Pócs Balázs,
Paksai Roland,
Sarkadi Kristóf,
Kiss Marcell
6-7-8. évfolyam 2. hely Karlbauer
Bálint
Budai Judo Akadémia 2019. Mikulás Kupa Bene Dominik 5.b 1. hely
Viktória Kupa 2019.
október
Szabados Fanni 5.b bronzérem
Sportlövészet országos bajnokság Budapest Nemzetvédelmi Egyetem Tóth Milán 6.n Csapatban országos 1.hely;
egyéniben 2.hely
Úszóverseny 2019. december Borsos Petra 5.na 50m gyors 2.hely; 50m hát 1.hely;
50m mell 1.hely;
100m vegyes 3.hely

Felső tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő
tanár
Országos Sulisárkányok Nagydíj 2019.
szeptember 7.
Fadd-Dombori Farkas Lili,
Gutpintér Anna,
Mészáros Szófia,
Ales Nimród,
Pulai Márton,
Várkonyi Kurszán,
Szolnoki Csaba,
Burger Bernát,
Somogyi Benedek,
Hrabovszky Mihály,
Füredi-Trummer András,
Füredi-Trummer Roland,
Radics Barnabás
6-7. évfolyam V. hely Bajkán Katalin
Október 6-i Emlékfutás 2019.
október 7.
Dunakeszi Szent István Ált. Isk. Szmolár Boglárka,
Mika Lili,
Békefi Emese,
Szmolár Levente,
Szűcs Tamás,
Kalász Bertold,
Nemes-réti Barnabás
5-8. évfolyam I. hely Csomai Renáta
(felső)

Lindmayer Zsuzsa
(alsó)

II. Demeter Miklós Emléktorna 2019.
október 18.
Radnóti Miklós Gimnázium Nagy Csongor,
Herrich Krisztián,
Paksai Roland,
Bendek Bence,
Pócs Balázs,
Bádonyi Csaba,
Kiss Marcell,
Bajcsev Ákos
6-8. évfolyam II. hely
Kajak-Kenu Diákolimpia 2019.
szeptember 28.
Fadd-Dombori Erdész Mihály 8. évfolyam II. hely edzője

 

 

Alsó tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Október 6-i Emlékfutás 2019. október 7. Dunakeszi Szent István Ált. Isk. Mayer András,
Takács Anna,
Sopsits-Kovács Csaba,
Turcsányi Márton,
Földvári-Kis Kincső,
Erdész Rozina
1-4. I. hely Csomai Renáta
(felső)

Lidmayer Zsuzsa
(alsó)

Bárdos Kupa 2019. október 9. Bárdos Lajos Általános Iskola Turcsányi Márton,
Koczka Olivér,
Székely Alex,
Bársony Dániel,
Hunyadi Domingó,
Paksai Benedek,
Fejér Dávid,
Juhász Bendegúz
II. K.CS. I. hely Karlbauer Bálint
Magyar bajnokság, Kolonics György emlékverseny 2019. augusztus 4. Sukoró Csüllög Zalán MK1 U10-U11 III. hely
RG Európa Bajnokság 2019. október 20. Budapest Kaceus Kitti I. hely